Konferenční stolek z mangového dřeva Støraa Knoxville, Ø 90 cm


5 999 Kč

Tento velmi oblíbený produkt Konferenční stolek z mangového dřeva Støraa Knoxville, Ø 90 cm od známého výrobce Støraa najdete tady a teď opravdu levně! Akční cena již od 5 999 Kč

Popis produktu

Knoxville je líbivý konferenční stolek z kvalitního mangového dřeva, který stojí na netradičně zdobených, leč dokonale robustních nožičkách. Je jednoduchý i poutavý zároveň, nabízí spoustu odkládacího prostoru a skvěle bude vypadat vedle jakékoli pohovky.

O materiálu:

Mangovník je známý spíše pro své plody, ale i jeho velmi cenné dřevo je hodno obdivu. Existuje v široké paletě barev, je příjemně hřejivé, udržitelné a ekologické. Na mnoho plantážích je totiž mangovník pro své dřevo využit až ve chvíli, kdy přestane produkovat plody. Nic z něj tedy nepřijde na zmar. Na světě existuje až 70 druhů tohoto stromu, který je například pro hinduisty posvátným.

O značce:

Støraa je dánská nábytkářská značka, která sídlí v Holstebro, kde vyvíjí a vyrábí nábytek už více jak pětadvacet let.
Vlastní tým designérů svou kreativitu využívá při tvorbě produktů, které jsou nejen krásné, ale především kvalitní a spolehlivé. Návrhy se inspirují módními trendy, zároveň však v Støraa myslí i na to, že správný nábytek by měl především dělat domov domovem.
To, že jednotlivé kousky odpovídají přísným standardům, zajišťuje tým kontrolorů kvality.
Støraa, to je design, kvalita, hodnota a dostupnost.